Доповідь Поспішайте творити добро​

Ответы

Ответ дал: vladnikolaev821
0

Відповідь:

Доповідь: "Поспішайте творити добро"

Шановні колеги, дорогі гості!

Сьогодні я хочу поділитися з вами важливою думкою та закликати кожного із нас до дії, до творчості у сфері добра. Наш світ щодня стикається з численними викликами та труднощами, і, мабуть, немає кращого часу, ніж зараз, для того, щоб внести свій власний внесок у покращення нашого оточення.

Здавалося б, час – це ресурс, що завжди нас обмежує. Проте, в іншому світлі, час – це безцінний інструмент для здійснення змін у своєму житті та житті інших людей. Сьогодні я закликаю кожного з вас: поспішайте творити добро.

Добро може виявитися в найменших проявах: у посмішці, у словах підтримки, у допомозі тим, хто потребує. Ми всі маємо можливість бути джерелом світла для інших, і це не обов'язково пов'язано з великими зусиллями чи фінансовими витратами.

Коли ми творимо добро, ми будуємо кращий світ для себе та наших нащадків. Добро розповсюджується, ніби хвиля, збуджуючи серця інших до вчинків милосердя та любові. Кожен внесок, неважливо наскільки малий він може здатися, має важливе значення у створенні гармонійного суспільства.

Пам'ятайте, що навіть одна дія добра може мати доміно-ефект, викликаючи ланцюгову реакцію позитивних подій. Тому, поспішайте творити добро кожен день. Починайте із свого оточення, допомагайте тим, хто потребує, і ви побачите, як ваш світ зміниться навколо вас.

Не втрачайте часу на обурення чи безглузді суперечки. Вкладайте свою енергію в позитивні вчинки та творіть добро, яке вам навіть і не снилося. Спільно ми можемо зробити наше життя та світ кращими.

Давайте разом робити добро і спільно створювати світ, де кожен з нас буде відчувати радість від надання допомоги та роботи на благо інших.

Дякую за увагу! Поспішайте творити добро, і ваш внесок обов'язково призведе до позитивних змін в житті та суспільстві.

Пояснення:

Ответ дал: annaodnorob26
0

Ответ:

Говорять: "Краса врятує світ!" Я б додав: "Краса і доброта врятують світ!" Етимологія слова "добрий" мінялася. Були часи, коли слов'яни цим словом оцінювали зовнішність і красу людини. Тому краса і доброта — це слова дуже близькі: добра людина завжди красива.

Добрі справи людей високо оцінювалися за всіх часів. Коли ми говоримо про добрі справи, згадується діяльність тих безсрібників, що їхали за тридев'ять земель рятувати людей від хвороб, учити дітей, допомагати жертвам катастроф і т.п. Добрі справи — це і добродійність багатих людей, що на свої гроші будували гімназії і школи, відкривали і утримували безкоштовні лікарні і будинки для старих, матеріально підтримували таланти і допомагали одержати освіту бідним молодим людям. Але якщо кожен з нас буде відкладати добрі справи до виникнення критичних життєвих ситуацій або до моменту, коли він нагромадить великий капітал, то можна і спізнитися.

Якщо ти прагнеш до того, щоб твої слова і справи, нехай малі, несли твоїм близьким, рідним, друзям тепло, — це вже багато. При цьому треба завжди пам'ятати, що доброта в основі своїй безкорислива. Якщо яка-небудь фірма або банк оплачує трансляцію концерту рок-зірки або поп-діви, ці акції не робляться без власної користі. Тому, я думаю, їх не можна вважати благодійними (тобто такими, що несуть благо — кому?), тому що в основі таких "добрих" справ лежить користь. Поки що на сучасному українському обрії багатіїв, що займаються доброчинністю, не видно. Наші капіталісти зараз піклуються тільки про себе і своїх близьких. А от представник діаспори Петро Яцик заснував Міжнародний конкурс знавців української мови. Наші ж пани-підприємці і банкіри щось не поспішають чинити добро. А вже які багаті...

Объяснение:удачі

Вас заинтересует