Підготуйте статтю «Булінг – це духовна та фізична слабкість чи демонстрування сили?» для молодіжної газети. Уявіть, що читачами будуть ваші ровесники. Напишіть так, щоб ваші однолітки задумалися над тими морально-етичними питаннями, які ви поставите; доберіть переконливі аргументи на підтвердження своїх тверджень.

Скористайтесь підказками та поясненнями:

Структура тексту у статті має бути такою:

заголовок – коротке, лаконічне, інформативне речення;
вступ –2-3 речення про зміст і цілі статті (не більше 10% усього тексту);
головна частина – розглянута в логічній послідовності суть досліджуваного питання (близько 80% тексту);
висновок – кілька речень, у яких автор підводить підсумок досліджуваного питання (не менше 10% загального тексту).
Правила написання статті

1. Правильний заголовок. Заголовок повинен привернути увагу читача і змусити його читати текст далі, не покидаючи сторінку. Саме по заголовку читач визначає, чи варто йому читати статтю і чи отримає він корисну (або цікаву) інформацію.

2.Вступ: утримує увагу читача і сприяє продовженню читання. Повинен містити інформацію про головну думку і короткий виклад її змісту.

3. Виклад основного тексту статті або безпосередньо подробиці, які зацікавлять читача. При написанні основного тексту слід суворо дотримуватися теми та головних принципів:

лаконічність;
грамотність;
аргументованість.
4. Статтю потрібно писати простими реченнями – так інформація є більш доступною читачеві для розуміння чи запам’ятовування.

5. Потрібно поділяти текст на абзаци. Для зручного читання слід використовувати не більше 5-10 речень в одному абзаці.

6. Щоб слідкувати за темою, використовуйте план, де перераховані два-три переконливі аргументи для головної частини, і кілька фраз для переконливого висновку.

7. Дотримуємося логічної послідовності. Важливо плавно робити перехід від одного абзацу до іншого, не втрачаючи при цьому основної думки та не забуваючи про акценти, які привертають увагу до необхідних моментів.

8. При написанні статті слід дотримуватись літературної мови і стилю, уникаючи народних висловів та жаргонів, якщо того не вимагає аудиторія або стиль статті.

9. Намагайтеся при викладенні тексту уникати слів, значення яких може бути незрозуміле читачеві.

10. Не варто зловживати сполучниками «але», «і», «а» на початку речення.

11. Обов’язково перевіряйте текст на наявність орфографічних та пунктуаційних помилок.

12. Висновок статті повинен бути її логічним завершенням та містити ключові позиції статті, які читач може взяти за інформативну основу.
Хееееееелп​

Ответы

Ответ дал: Soniks836
0

Ответ:

Буллінг - це насильство жінок (фізичне або буває моральне) більшість жінок попадають до буллінгу та у школі може статися від більш дорослих дітей це тому що діти які полюбляють насилувати жертву або просто їй погрожувати треба зразу сказати про це бітькам, вчителю, класному керівнику. Або розказати про це батькам хто займається буллінгом

Вас заинтересует