Прошу надати відповідь сьогодні!!!
Яку кількість речовини має сполука N2 O, що містить 24,08∙10(23) молекул? Визначити масу цієїкількості речовини, кількість атомів кожного виду, що складають молекулу.
Ответы
Ответ дал:
0
Ответ:
Объяснение:
n( N2O)=24,08∙10(23)/6.02∙10(23)=4 моль
m( N2O)=M( N2O)*N( N2O)/Na = 62*24,08∙10(23)/6.02∙10(23)=248г
N( N)= 2 * 24,08∙10(23)=48,16∙10(23)
N( O)=1 * 24,08∙10(23)= 24,08∙10(23)
Вас заинтересует
1 год назад
1 год назад
1 год назад
2 года назад
8 лет назад
8 лет назад