Прочитайте текст. Доберіть заголовок. Проаналізуйте граматичні засоби оформлення окличних речень (інтонація, додаткові засоби вира- ження емоційності); поясніть уживання розділових знаків.
Медведенкові було двадцять п'ять, а Галі вісімнадцять. Ви- сокий, чорнобровий. Галя закохалась. А далі все було, як і ведеться в таких випадках. Не можу жити без нього, вчитись буду заочно в Київському універ- ситеті, його батьки живуть у Києві. Поїдемо всі до Києва в гості. Сусіди жахались: «Пані Мар'яно, одумайтесь і відговоріть Галю!» Але пані Мар'яна любила свою доньку і хотіла, аби Галя була щаслива. Нові часи, тепер все буде інакше, нехай живе по-новому! (Ю. Покальчук)
Подискутуйте про проблему, порушену в тексті. Доповніть зміст тексту, використавши всі типи речень за метою висловлювання та інтонацією.
Ответы
Ответ дал:
0
Ответ:
Любов Галі це заголовок
Вас заинтересует
1 год назад
1 год назад
2 года назад
2 года назад
8 лет назад