• Предмет: География
  • Автор: unvmat5
  • Вопрос задан 2 месяца назад

Помогите пожалуйста срочно!

Приложения:

Ответы

Ответ дал: Dafghdu
1

Ответ:Географія - система наук, що вивчає географічну оболонку Землі, її просторову природну та соціально-економічну різноманітність, а також зв'язки між навколишнім середовищем і діяльністю людини.

Під час складання карт використовують різні способи картографічного зображення – систему умовних знаків, що слугують для показу об'єктів та явищ. Найбільш поширеними є значкові, контурні, статистичні способи зображення, спосіб ізоліній.


Добова ритміка в географічній оболонці.Добова ритміка пов'язана з осьовим обертанням Землі. Її прикладами є зміна дня і ночі й, відповідно, ство-рена людиною система відліку часу, зміна температури повітря протягом доби, морські припливи та відпливи тощо.

Карти синоптичні – карти, на яких цифрами та символами нанесені результати метеорологічних спостережень на мережі станції в певний момент, а також атмосферні фронти і баричні утворення. Карти складаються для прогнозування погоди, бувають висотними і приземними. Клімат – багаторічний режим погоди в даному місці.


Біологічні ресурси океанів - риби, кити, молюски (кальмари, мідії тощо), ракоподібні (краби, креветки, кріль тощо), деякі види водоростей, що використовуються для виробництва продуктів харчування і одержання цінних речовин для різних галузей промисловості, сільського господарства, медицини. Вони належать до відновлюваних ресурсів. Загальна маса живих організмів Світового океану оцінюється приблизно 35 млрд. тонн.



Объяснение: Я там одне пропустила тому-то не розумію надіюся допомогло.

Вас заинтересует