• Предмет: История
  • Автор: dostoevskijfedor68
  • Вопрос задан 1 месяц назад

доведіть що формою державного устрою України з встановленням радянської влади стала диктатура більшовиків.

Ответы

Ответ дал: Dddddfdddd
2

Ответ:

З встановленням радянської влади в Україні під керівництвом більшовиків фактично сталася перетворення форми державного устрою на диктатуру. Це відбулося через кілька ключових моментів:

1. **Монополізація влади**: Більшовики, які керували Радянською партією, узурпували владу і прагнули її централізувати в руках своєї партії. Вони припинили діяльність будь-яких інших політичних партій та опозиційних груп, що призвело до відсутності політичної плюралізму.

2. **Репресивний апарат**: Більшовики створили потужний апарат поліції та репресивні органи, які використовувались для придушення будь-якої опозиції чи незгоди з політикою партії. Політичні опоненти, активісти, та будь-хто, хто висловлював навіть малі зауваження чи критику, ставали об'єктом переслідувань.

3. **Централізація влади**: Радянський устрій утверджував ідею абсолютної централізації влади в руках партії та вищих структур держави, а це обмежувало автономію та самоврядування на місцях.

4. **Обмеження свободи**: Влада більшовиків активно обмежувала свободу слова, віри, об'єднань, та особистих прав громадян, що характеризує диктаторський режим.

Ці фактори дозволяють вважати устрій радянської України диктатурою більшовиків, оскільки він мав всі властивості та характеристики диктаторського режиму з усіма його негативними наслідками для суспільства.


dostoevskijfedor68: дякую велике !!
Ответ дал: weinrauchmelinda8130
2

Відповідь:

Знизу

Пояснення:

1917 року до 1991 року. Давайте розглянемо основні аргументи, що підтверджують це твердження.

1. Перший аргумент полягає в тому, що після Лютневої революції 1917 року, більшовики здобули владу в Україні шляхом повалення тимчасового уряду. Це було зроблено шляхом організації Всеукраїнського з'їзду Рад, який перетворився на інструмент влади більшовиків, нищачи будь-яке інше політичне опозиційне рух.

2. Другим аргументом є утвердження більшовиками політичного монополізму і репресивних заходів для придушення будь-якої форми опозиції. Цей принцип закладено в Законі про диктатуру Пролетаріату, який було прийняте Всеросійським Урядом на чолі з більшовиками. Закон передбачав розправу над більшовицькими опонентами і дозволяв призначати "червоні трибунали" для судження людей без права на адекватну захисту.

3. Утримання централізованої влади також було характерною рисою диктатури. Більшовицький режим встановив і зміцнив централізовану владу в Україні, знищивши альтернативні політичні сили. Влада була зосереджена в руках Комуністичної Партії та її лідера.

4. Четвертим аргументом є систематичні порушення прав людини та політичних свобод. Було введено цензуру, обмежено свободу слова, свободу зборів і об'єднань. Більшовики діяли відповідно до ідеології класової ворожнечі і придушували будь-яку форму опозиції на політичному, економічному й культурному рівнях.

5. Останнім аргументом є факт існування і контролю партійної структури та органів правопорядку над життям суспільства. Більшовики створили Чеку, пізніше відому як КГБ, для забезпечення свого політичного контролю та придушення будь-якої форми опозиції.


dostoevskijfedor68: дякую !!
Вас заинтересует