1. Кількість гравців? 2. Майданчик для гри? 3.Чи може команда яка захищається, перехопивши м'яч одразу виконувати кидок у кільце? 4.Скільки суддів обслуговує гру? 5. Якщо у команді на майданчику залишається менше ніж 3 гравці? 6.За влучання зі штрафної лінії? 7.За влучання з близької або середньої лінії? 8.За влучання із за дуги ? 9.Скільки хвилин триває гра ? 10. Скільки перерв може взяти команда за гру? 11. Покарання для гравця який має 2 технічних або неспортивних фола ? 12.Звідки починається розігриш м'чя після влучного кидка суперника ? 13. Скільки штрафних кидків призначається за неспортивний фол ? 14. Яка максимальна кількість індивідуальних порушень? 15. Після якої кількості командних фолів кожний наступний це штрафний кидок ? 16. Якщо порушення на гравцю який виконував спобу дального кидка скільки штафних?
17.Чи може команда після свого невдалого штрафного кидка підібрати м'яч і одразу закинути у кільце ? 18. Чи зупиняється гра при рахунках 10:0 чи 15:5? 19. Якщо в основний час гра закінчилася із рахунком 20:20 як визначається переможець?

Даю 60 балов срочно!!!! это про стритбол

Ответы

Ответ дал: bogdantkachuk766
2

Ответ:

1. 3 гравці в кожній команді.

2. Майданчик для гри - зазвичай площа з бетону та обмеженнями.

3. Ні, команда повинна відіграти атаку після перехоплення м'яча.

4. Зазвичай 1 суддя або навіть без суддів.

5. Гра продовжується, але команда не може мати менше ніж 2 гравців на майданчику.

6. 1 очко за влучання зі штрафної лінії.

7. 2 очка за влучання з близької або середньої лінії.

8. 3 очки за влучання із-за дуги.

9. Зазвичай гра триває 21 очко або обмежений час.

10. Зазвичай немає формальних перерв.

11. Вилучення з гри для гравця з 2 технічними або не спортивними фолами.

12. Розіграш м'яча починається з центру майданчика.

13. 1 штрафний кидок за неспортивний фол.

14. Немає максимальної кількості індивідуальних порушень.

15. Після 6 командних фолів - штрафний кидок.

16. 2 штрафних кидки за порушення на гравцю, який виконував спробу дальнього кидка.