• Предмет: Литература
  • Автор: komofokysnik209
  • Вопрос задан 3 месяца назад

Написання етюду за вивченими поетичними творами( про природу) (В. Сосюри, В.Голобородька, В.Підпалого)​

Ответы

Ответ дал: serhiishecherbak
2

Ответ:

Объяснение:

Природа завжди була джерелом натхнення для поетів. Вона відображається в їх творчості як символ гармонії, краси та спокою. В поезіях Василя Сосюри, Василя Голобородька та Володимира Підпалого природа зображена як неповторна, могутня та водночас ніжна.

У поезії Василя Сосюри "Лісова пісня" природа втілена у образі лісу, який сповнений життям, мудрістю та таємницею. Ліс відображається як символ природної краси, яка вражає своєю величчю та загадковістю. Автор оспівує природу як джерело натхнення та розуміння величі та гармонії світу.

У віршах Василя Голобородька "Зорі" природа зображена через образ небесних світил, які надзвичайно красиві та могутні. Вони символізують величність та неповторність природи, яка завжди вражає своєю красою та загадковістю. Автор показує, що природа - це джерело натхнення, спокою та гармонії.

У віршах Володимира Підпалого "Край рідний" природа зображена як рідний край, сповнений краси та життя. Автор оспівує рідний край через образи природи, яка символізує домівку, любов та спокій. Природа в поезіях Підпалого створює атмосферу затишку та розуміння важливості батьківщини.

Таким чином, поезії Василя Сосюри, Василя Голобородька та Володимира Підпалого пронизані образами природи, яка втілює в собі красу, могутність та неповторність. Вони показують, що природа - це джерело натхнення, спокою та гармонії, яке завжди вражає своєю красою та загадковістю.

Вас заинтересует