• Предмет: Химия
  • Автор: thorevskasofia
  • Вопрос задан 1 месяц назад

допоможіть я вас прошу дуже сильно
срочноооо требааа​

Приложения:

Ответы

Ответ дал: asyashpak34
0

9) Не можна віднести до правильних суджень:

а) завершенні електронні шари в атомах інертних газів

б) утворення хімічного зв'язку призводить до зменшення потенційної енергії утворення молекули

в) йонний зв'язок виникає між активними металами і неметалами

г) в періодах зі збільшенням порядкового номера електронегативність

ChatGPT

а) Завершення електронних шарів в атомах інертних газів є правильним судженням, оскільки це допомагає атомам досягти стабільності.

б) Правильне судження, оскільки утворення хімічного зв'язку внаслідок зменшення потенційної енергії сприяє стабільності молекули.

в) Правильне судження, оскільки йонний зв'язок виникає між атомами, які мають велику різницю у валентних електронах, таким чином утворюючи йони.

г) Неправильне судження, оскільки електронегативність зазвичай збільшується вздовж періоду, але не завжди зі збільшенням порядкового номера.

10)

а) Вірне твердження: атоми металів, при утворенні йонного зв'язку, зазвичай віддають електрони, утворюючи додатньо заряджені йони.

11)

а) З зверху вниз у групах А зазвичай збільшується заряд ядра, а металеві властивості зазвичай збільшуються.

12)

а) З зверху вниз у групах А зазвичай збільшується заряд ядра, а металеві властивості зазвичай збільшуються.

13)

г) СЅ2 — це молекула з ковалентним неполярним зв'язком, оскільки атоми водню і сірки мають подібні електроотрицательності, і електрони утворюють спільні пари, розподілені рівномірно між атомами.

14)

Б) F і O — фтор (F) більш електронегативний, ніж кисень (O).

15)

в) Mg (магній) — це елемент з постійною валентністю, оскільки він завжди утворює іон з двовалентним зарядом (+2) в хімічних сполуках.

16)

Г) CO2 - це молекула з ковалентним полярним зв'язком, оскільки атоми кисню більш електронегативні, і електронна пара в зв'язку зміщується в бік атомів кисню, створюючи диполь.

17)

18)

Атом арсеніку (As) має електронну конфігурацію [Ar] 4s² 3d¹⁰ 4p³. Його електронно-графічна формула може бути записана як 2-8-18-5. Валентність елемента визначається кількістю електронів у зовнішньому енергетичному рівні, і для арсеніку вона дорівнює 5.

19)

1) Атом серії має конфігурацію [Ne] 3s² 3p⁴ (середній атом 16).

2) Кожен водень має конфігурацію 1s¹.

3) Утворення молекули N₂S включає з'єднання атомів за допомогою спільних електронів.

ФОТО СВЕРХУ ЭТО "ГРАФИЧЕСКАЯ СХЕМА"!!

Тут N представляє атом азоту, а S - атом сірки. Лінії вказують на з'єднання між атомами, а електронні пари можна уявляти як пари точок чи ліній поблизу атомів.

20)

а) Зменшується заряд ядер атомів: Ні, в ряду хімічних елементів Na, Mg, Al заряд ядер атомів збільшується. У них змінюється кількість протонів у ядрі, що призводить до збільшення заряду ядра.

б) Збільшується число електронів на зовнішньому енергетичному рівні: Так, у ряду Na, Mg, Al кількість електронів на зовнішньому енергетичному рівні збільшується, оскільки ці елементи належать до однієї і тієї ж періодичної групи, але розташовані в різних періодах.

в) Зменшується радіус атомів: Ні, у ряду Na, Mg, Al радіус атомів зменшується при русі вліво, але збільшується при русі вправо.

г) Зменшується електронегативність; посилюються металічні властивості: Так, у ряду хімічних елементів Na, Mg, Al електронегативність зменшується, а металічні властивості посилюються.

Приложения:
Вас заинтересует