ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА
КНИГА АВРАМЕНКО 10 класс
Законспектувати с.43-44.

Написати формальне есе на тему “Грубість – духовна слабкість чи демонстрування сили?”, скориставшись інструкцією, наведеною у впр.5, с.44.

Вимоги до формального есе

1. Обсяг – 1 – 2 сторінки тексту (120-200 слів).

2. Есе повинно сприйматися як цілісний твір, ідея якого зрозуміла й чітка.

3. Кожен абзац есе розкриває одну думку.

4. Необхідно писати стисло і ясно. Есе не повинно містити нічого зайвого, має нести лише інформацію, необхідну для розкриття ідеї есе, власної позиції автора.

5. Есе має відрізнятися чіткою композиційною побудовою, бути логічним за структурою. В есе, як і в будь-якому творі, повинна простежуватися внутрішня логіка, що визначається, з одного боку, авторським підходом до обговорюваного питання, а з іншого – самим питанням. Необхідно уникати різких стрибків від однієї ідеї до іншої, думка має розкриватися послідовно.

6. Есе повинно засвідчити, що його автор знає й осмислено застосовує теоретичні поняття, терміни, узагальнення, ідеї.

7. Есе має містити переконливе аргументування порушеної проблеми.

Структура есе

Есе складається з таких частин – вступ, основна частина, висновок.

Вступ – обґрунтування вибору теми есе.

Основна частина – теоретичні основи обраної проблеми й виклад основного питання. Ця частина припускає розвиток аргументації й аналізу, а також обґрунтування їх, виходячи з наявних даних, інших аргументів і позицій.

Висновок – узагальнення й аргументовані висновки до теми тощо. Підсумовує есе або ще раз вносить пояснення, підкріплює зміст і значення викладеного в основній частині.

Ответы

Ответ дал: tstsonyatajnolub
1

Ответ:

На нашій планеті мешкає багато людей. В наш час стає все більше грубих людей. Їм не вистачає тепла і підтримки від рідних. У них може бути психологічна травма дитинства або складний життєвий шлях. Вони намагаються захиститися таким чином від суспільства .Ці люди живуть у своєрідному « панцирі». З іншого боку грубість може бути і проявом демонстрування сили, залежно від ситуації. Однозначно її не варто засуджувати , тому що ми не знаємо життєвого шляху людини.

В більшості випадків грубість проявляється як духовна слабкість. Особливо часто – серед підлітків. Можливо, інколи їм не додають уваги і тепла рідні, або просто вони не мають підтримки. І тоді агресивні підлітки починають проявляти грубість , як духовну слабкість на ранніх періодах , а потім це переростає в демонстрування сили . Найгірше – ігнорування такий дій у суспільстві. Ніхто не звертає уваги на грубість і наш світ стає підлим і досить жорстоким , де люди не мають співчуття один до одного.

На мою думку, часто підлітки чи навіть дорослі стають досить грубими через складні життєві ситуації або труднощі. Таких людей варто підтримати. Можливо, тоді вони перестануть демонструвати свою духовну слабкість і стануть на краплинку добрішими. Отже, грубість у сучасному світі зустрічається досить часто і проявляється по- різному. Потрібно , завжди знаходити інший метод, щоб бути почутими у суспільстві і не демонструвати грубості , як захист від оточуючих і підримувати близьких людей.

Також не варто на грубість відповідати одразу грубістю, а бути вищим за неї, навпаки відповідати добрим і можливо грубі люди стануть тоді добрішими . Але все- таки як не як грубість – це демонстрація духовної слабкості, бо людина завжди повинна знаходити вихід із ситуації шляхом добрих слів , а не демонструвати свою слабкість. Потрібно читати різні книги, щоб розуміти світ і як правильно виходити з складних життєвих ситуацій , мати багатий словниковий запас і вміти відповісти на грубість. Демонструвати свою силу ніколи не потрібно, бо завжди знайдеться людина сильніша за вас. Інколи все таки варти звернути увагу на грубість , тому що якщо ви залишаєте її не поміченою, людина буде і надалі демонструвати свою духовну слабкість .

Вас заинтересует