Дати відповіді на запитання Михайло Стельмах. „Гуси-лебеді летять”. Звичаї, традиції українців у творі. Образ гусей-лебедів. даю 80
1. Символ- це...
2. Чому мама любила землю? Що вона про неї говорила/думала/вірила?
3. За що дякувала Михайликові жінка з дитиною, яка йшла х Херсонщини?
4. За що мама похвалила Михайлика?
5. Чому бабуся назвала Михайлика "годувальником"? Що він приніс додому?
6.Що Михайлик дізнався від дідуся про святих?
Продовжіть речення одним-двома словами
7. Щоб посміятися над малим Михайликом піп дав йому.........
8. За словами матері , найрозумніша і найтяжча книга - це ......
9. Люба пригостила Михайлика ........
10. Все життя Михайлика вабили і чарували .......
11. Михайла у школі записали до .........групи, бо він умів ........ .
12. Що батько купив синові, щоб він міг ходити до школи? .........

Ответы

Ответ дал: Olyun4ik
1

Відповідь:

1. Символ- це... умовне позначення якого-небудь предмета, поняття або явища; художній образ, що умовно відтворює думку, ідею, почуття (наприклад, хліб-сіль - символ гостинності; хрест став символом християнства, а свастика - знак швидкоплинного часу - символом фашизму).

2. Чому мама любила землю? Що вона про неї говорила/думала/вірила? Мати Михайлика любила землю, тому що вона є годівницею всіх людей, а ще вона вважала землю, квіти, рослини, дерева живими. цитата: "Мати вiрила: земля усе знає, що говорить чи думає чоловiк, вона може гнiватись i бути доброю, i на самотi тихенько розмовляла з нею, довiряючи свої радощi, болi й просячи, щоб вона родила на долю всякого: i роботящого, i ледащого"

3. За що дякувала Михайликові жінка з дитиною, яка йшла  з Херсонщини? Жінка подякувала Михайликові за те, що він дав її синочкові гарбузове насіння. Але на мою думку, вона подякувала йому не за саме насіння, а за щире співчуття до них і добре серце.

4. За що мама похвалила Михайлика? Жінка-жебрачка з теплотою розказувала матері Михайлика про хлопчика, який пригостив її дитину гарбузовим насінням. Мама Михайлика здогадалася, що мова йде саме про її сина. Пізніше вона не сварла малого, а похвалила  його за те, що він пошкодував бідних людей, які змушені були побиратися, що не пройшов байдуже поруч.

5. Чому бабуся назвала Михайлика "годувальником"? Що він приніс додому? Цитата: "Дома всi похвалили мене за гарнi черешнi, бабуся назвала свого внука "нашим годувальником", а дiдусь сказав, що мiй чуб пахне суницями...".

6. Що Михайлик дізнався від дідуся про святих? Дідусь розказував Михайликові про святих, які живуть на небі, але хлопчик розумів все  по-своєму, по-дитячому сприймаючи інформацію. В розумінні хлопчика, святі - це бідні люди, які не їздять і не ходять один до одного в гості, хоч у них ніколи не болять ноги, їм добре живеться, бо у них є у що взутися, є хліб і до хліба. цитата: "Менi шкода стає святих, якi не знають такої радостi, як їздити в гостi. Це ж колеса поскрипують, а конi пофоркують, а дорога петляє, петляє то полями, то луками, то дiбровами, а далi, десь понад ставом, i сiльце вигулькне. — У святих нiчого не болить, їм добре живеться.

— А чого їм добре живеться?

— Бо вони мають у що взутися, у них є хлiб i до хлiба".

Продовжіть речення одним-двома словами

7. Щоб посміятися над малим Михайликом піп дав йому книгу "Космографія"

8. За словами матері , найрозумніша і найтяжча книга - це Біблія

9. Люба пригостила Михайлика ......кулешом. цитата: "I справдi, кулiш її вдався на славу. Посiдавши на землю, ми їли його прямо з казанка, я пiдхвалював куховарку, а вона соромливо i радiсно вiдмахувалася смаглявою рукою.."

10. Все життя Михайлика вабили і чарували .......зорі. цитата: "Мене все життя ваблять i хвилюють зорi.."

11. Михайла у школі записали до другої групи, бо він умів читати і рахувати.

12. Що батько купив синові, щоб він міг ходити до школи? чоботи

Пояснення:

Вас заинтересует