• Предмет: ОБЖ
  • Автор: vetyvvv5
  • Вопрос задан 1 месяц назад

ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА!!
Наведіть приклади, що підтверджують тісний зв’язок біологічних явищ з фізичними (механічними, тепловими, електричними, світловими, звуковими).
2. Хімічні явища — це перетворення одних речовин в інші. Наведіть приклади та-
ких перетворень у клітинах чи організмах.
3. Довідайтеся, чи впливають астрономічні явища (зміна дня й ночі, зміна пір року,фази Місяця) на організми.

Ответы

Ответ дал: palanickaarik3
5

Ответ:

Объяснение:

До ознак хімічних явищ належить і поява запаху. Достатньо влітку потримати м’ясні продукти кілька днів і навіть годин не в холодильнику» як вони зіпсуються і стануть неїстівними. Про те» що відбулося хімічне явище» свідчитиме поява неприемного запаху.

Ознаками хімічних явищ є виділення газу, утворення осаду, зміна кольору, поява запаху, світла і тепла.

Гниття як природне хімічне явище. Чи замислювали ся ви над тим» чому в густому лісі ми не <СТ0-немо» в опалому листі і куди у природі зникають опалі гілки дерев» плоди» засохла трава? Справді» е над чим замислитися та повчитися у природи» щоб не мати мороки зі сміттям.

Виявляється» що за сприятливих умов відмерлі рештки рослин і тварин перегнивають. Гниттям називають природне хімічне явище» під час якого органічні речовини» переважно білки» перетворюються на інші органічні» а також неорганічні речовини. Внаслідок цього ґрунт збагачується поживними речовинами (перегноем» або гумусом). Гниттю сприяють ВОЛОГІСТЬ» бактерії» обмежений доступ повітря. Ознакою цього природного хімічного явища е виділення тепла.


vetyvvv5: дякую!!!
Вас заинтересует