• Предмет: История
  • Автор: kadzumi0206
  • Вопрос задан 2 месяца назад

Чому міста в середні віки були центрами ремесла, торгові, життя?

Ответы

Ответ дал: sergeydoow
1

Ответ:

Тому що вони виникали на перетині торгових шляхів, де можна було продавати і купувати ремісничі вироби. Також міста приваблювали ремісників і купців, які шукали вільніше і багатше життя, ніж на феодальних маєтках. Міста боролися за своє самоврядування і незалежність від сеньйорів, отримуючи різні привілеї і права. Деякі міста ставали великими торговельними державами, які контролювали значні території і морські шляхи.

Объяснение:

Ответ дал: slavavnikitenko
1

Не тільки в середні віки, але й зараз міста це основа людської цивілізації.

Прични:

По перше, не вигідно було створювати ринки в невеликих селах по причині того, що в селах мало людей і попит на товар буде невеликий. Ще одна причина низького попиту на товар - це те, що більшість сільських жителів вирощують та продають продовольство якраз для тих, хто його не має, а в селі майже кожен мав хазяйство.

По друге, міста мали вищий рівень освіти та розвитку в цілому, там було простіше побудувати торгові зв'язки та комунікації.

По третє, більшість міст стояло на водоймах, тому там було зручно розгортати порти, що сприяло бурхливому економічному розвитку.

По четверте, по причині більшої якості освіти та кількості населення, в місті було значно легше навчитись якомусь ремеслу. Юнаки йшли в учні до майстрів, допомогали їм заробляючи трохи грошей, та одночасно з тим, вчилися ремеслу - гончарству, ковальству і т.д.

По п'яте, через низький рівень розвитку медицини в середньовіччі, в селі майже взагалі не можна було отримати медичну допомогу, тож жити в місті було просто краще, якщо людина має слабке здоров'я. Але, виключенням є епідемії різних хвороб, тоді людям навпаки вигідніше було жити в місцевості з меншою щільністю населення.

По шосте, міста були в рази краще захищенні від набігів сусідніх ворожих цивілізацій або кочовників. Міста в основному були оточені муром, а також мали гарнізон, а села були як на долоні в розбійників та ворожих народів. Мало хто хотів би інвестувати в села, які можуть знищити вороги в будь-який момент, тож міста були безпечніші як і для життя, так і для економічних цілей.

Вас заинтересует