Варіант І. 1. Якби ти знав, як много важить слово, одно сердечне, теплеє слівце! (І. Франко). 2. Я збагнула, що забуття не суджено мені (Леся Українка). 3. Ой, знаю ж я, знаю, чого це ти тужиш, запiзнена пiсне моя! (Д. Загул). 4. Та неоднаково мені, як Україну злії люди при- сплять, лукаві, і в огні її, окраденую, збудять... (Т. Шевчен- ко). 5. Жаль за розкішним сном дитинним, за всім, що вже минуло... (О. Луцький). 6. Він певний був, що йде боротись за щось світле й справедливе (М. Хвильовий)​

Ответы

Ответ дал: stepuradenis452
0

Ответ:

Вірші цього варіанта вражають своєю глибиною почуттів та філософією. Кожен рядок переносить читача в світ поетичної мови, де відчуття, роздуми та емоції зливаються в єдине художнє ціле.

1. **"Якби ти знав, як много важить слово, одно сердечне, теплеє слівце!" (І. Франко)** - Автор вбирає в слова вагу тепла та серця, розкриваючи потужність доброзичливих висловів.

2. **"Я збагнула, що забуття не суджено мені" (Леся Українка)** - Поетеса висловлює рішучість не дозволяти часу і забуттю стерти важливі моменти чи почуття.

3. **"Ой, знаю ж я, знаю, чого це ти тужиш, запiзнена пiсне моя!" (Д. Загул)** - Автор звертається до власної пісні, як до чогось живого, відчуваючи, що музичний твір зберігає свою власну сутність і емоційність.

4. **"Та неоднаково мені, як Україну злії люди при- сплять, лукаві, і в огні її, окраденую, збудять..." (Т. Шевченко)** - Шевченко висловлює турботу за долю рідної землі, передчуваючи її тяжкі періоди.

5. **"Жаль за розкішним сном дитинним, за всім, що вже минуло..." (О. Луцький)** - Автор вражає ностальгією за минулим, за тим, що вже назавжди залишилося в спогадах.

6. **"Він певний був, що йде боротись за щось світле й справедливе" (М. Хвильовий)** - Хвильовий передає визначеність персонажа, який йде на боротьбу за

Вас заинтересует