твір на тему Книжкова шафа у моєї родини​

Ответы

Ответ дал: bogdanbessonov138
0

Відповідь:

Книжкова шафа у моїй родині – це не просто мебельний предмет, це місце, де зберігаються не лише книги, але й частка нашої спадщини, знань та історій. Ця шафа в нашому домі – це маленький світ, що відображає різноманіття і інтереси кожного члена родини.

На перший погляд, це просто шафа з книгами, але для нас вона набуває значення особливого місця. Тут можна знайти книги різних жанрів та епох, починаючи від класики до сучасної літератури, від наукових праць до пригодницьких романів.

Кожна книга у цій шафі – це окрема історія. Деякі з них давно вже стали класикою і підкреслюють наші літературні уподобання, інші – це відкриття нових авторів та світів, які вони створили. Ми зберігаємо у цій шафі книги, які вже читали, і ті, які ще тільки плануємо прочитати.

Книжкова шафа у нашій родині – це не лише місце для книг, але й символ нашої любові до знань та бажання постійно вдосконалюватися. Вона об'єднує нас, надаючи можливість ділитися враженнями від прочитаного, обговорювати цікаві моменти та думки з кожним із членів родини.

Ця шафа – це також невичерпне джерело натхнення. Вона стимулює нас вчитися, мріяти та досліджувати. Кожна нова книга, яка з'являється тут, відкриває перед нами нові можливості та світи, що чекають на відкриття.

Книжкова шафа у моїй родині – це не просто мебель, це місце, що відображає наші інтереси, стимулює наш розвиток і завжди радісно вітає нас у світ книжок та незабутніх пригод, які вони приносять.

Пояснення:

Ответ дал: Аноним
0

Що стосується моєї сім’ї, то в ній друкована книга має не дуже велике значення. І тому є просте пояснення. Ми живемо в двадцять першому столітті, коли завдяки Інтернету можна знайти все: підручники, твори письменників і поетів, біографії відомих людей та інше. Будь-яка інформація в простій і доступній формі, безкоштовно або за невеликі гроші пропонується зацікавленому користувачеві. При цьому не треба витрачати час на відвідування бібліотеки або придбання друкованих видань. Звичайно, є винятки. Наприклад, завжди цінуватимуться яскраві ілюстровані картинками книжки для маленьких діточок, які вони так люблять перегортати. Жоден комп’ютер або планшет не замінить класичний «Буквар», так само як новомодні навчальні програми не перевершать традиційну методику навчання грамоті.  

Кілька десятків років тому, коли ще не були винайдені сучасні технології, в нашій родині була зібрана солідна домашня бібліотека. У двох кімнатах з чотирьох стояли великі книжкові шафи, які знизу доверху були наповнені книгами. Рідна сестра мого дідуся працювала бібліотекарем в санаторії, завдяки чому навіть найдефіцитніші на той час книги були у нас вдома. Крім того, багато вузькоспеціалізованої літератури придбав мій дідусь. Він цікавився радіоконструюванням та електронікою, купуючи на цю тему книги, брошури й журнали. Частина книг з того часу збереглася й досі. Треба визнати, вони лише даремно займають місце. У багатьох з цих книг викладається застаріла інформація, яка може ввести читача в оману. Крім того, видання радянського часу були суцільно політизовані й просякнуті комуністичною ідеологією. Навіть книги з домоведення і кулінарії, та й ті втратили свою актуальність. Ось чому ми поступово позбавляємося від паперових носіїв інформації

Вас заинтересует