• Предмет: История
  • Автор: Ychenick222
  • Вопрос задан 2 месяца назад

Есе на тему "Подолання екологічних проблем України"

Ответы

Ответ дал: Zenzg
1
У сучасному світі людство розвивається дуже стрімко. З’являються нові технології, нові шляхи пізнання світу. Але з розвитком людини з’являються нові проблеми: політичні, економічні, соціальні та екологічні. Зараз я хочу зупинитися на останній проблемі, а вірніше – на шляхах її вирішення.

Екологічні проблеми – це негативні зміни в природному середовищі. Вікіпедія говорить, що виділяють шість груп екологічних проблем: атмосферні, водні, геолого – геоморфологічні, ґрунтові, біотичні та комплексні (ландшафтні). ЦІ проблеми притаманні всьому світові, тому й в Україні без них теж не обійшлося.

Найбільш поширеними на території України є такі екологічні проблеми: неякісна вода, забруднення повітря, деградація земельних ресурсів, вирубка лісів, побутові відходи та наслідки катастрофи на ЧАЕС. Але що потрібно робити? Як зменшити шкідливий вплив на довкілля? Розглянемо декілька прикладів.

Варіант #1: Використання речовин і матеріалів, що не забруднюють довкілля або мають менш шкідливий вплив. Звучить примітивно, але цей варіант все одно має право на існування. Наприклад, спілкуючись із однокласниками, я дізналася, що близько 60% використовують пакети для сміття, що розкладаються значно швидше, ніж інші.
Варіант #2: Використання альтернативних джерел енергії: енергії сонячного випромінювання, вітру, біомаси, води. Цей вираз має зміст, якщо говорити про загальне користування цими речами. Я маю на увазі, що понад 70% всього населення України повинно використовувати альтернативні джерела енергії для того, щоб мати наочний результат щодо покращення рівня екології.
Варіант #3: Берегти папір. Знов таки, як би безглуздо це не звучало, але це правда. Економія паперу сприяє сповільненню вирубки лісів, що покращує екологічний рівень.
Варіант #4: Сортувати побутові відходи. Наразі маємо два види побутових відходів: тверді і рідкі Тверді побутові відходи (далі – ТПВ) включають картон, папір, тари (скляні, дерев’яні, металеві), пластмасові, шкіряні вироби. З огляду маємо, що ТПВ слід сортувати, так як кожен матеріал розкладається упродовж певного терміну. Сортування допоможе не тільки зберегти сталий екологічний рівень, а й звільнить велику кількість територій, що дотепер були сміттєзвалищами.
Отже, розглянувши екологічні проблеми та шляхи їх вирішення, можна зробити такий висновок: людство саме вирішує, в якому середовищі воно житиме, тому не залишайтеся байдужими до рівня екології України!
Можна найкращу відповідь будь ласка :)
Вас заинтересует