Дам 151 баллов
Задание 1,2 не нужно отвечать. Только то что после них

Контрольна робота

Варіант 1

1. Кожен із нас хоча б раз у житті відвідував театр. 2. Чи знаєте ви як він виник і яку роль відігравав у житті людей різних країн та епох? 3. У стародавні часи мисливець чатуючи в лісовій гущині на здобич одягав на себе шкуру тварини копіював її рухи й імітував звуки які вона видавала щоб наблизитися до неї. 4. У цьому копіюванні можна побачити перші паростки майбутніх театральних вистав – відтворення життя в певному образі й діях подібних до реальних. 5. Театр став таким яким ми його знаємо нині зовсім недавно. 6. Він пройшов довгий і складний шлях розвитку століттями накопичувався досвід акторської майстерності удосконалювалася театральна техніка утворювалися нові види театрального мистецтва. 7. Театрові неодноразово пророкували загибель проте він щоразу вистоював витримуючи конкуренцію з кінематографом телебаченням і навіть із комп’ютером. 8. Це мистецтво долаючи кордони й мовні бар’єри являє світові нові відкриття дарує глядачам насолоду та справжнє свято.

Завдання:

1. Розставте розділові знаки.

2. Підкресліть граматичні основи у реченнях 3, 5.

3. Реченнями з різними типами зв’язку є такі: …

4. Складним безсполучниковим є речення …

Дайте відповіді на «відкриті» тести:

1. Група сполучників сурядності, перед якими завжди ставиться розділовий знак, – це …

2. Двокрапка може ставитися між частинами складного … речення.

3. Кожна нова репліка починається з нового рядка і не береться в лапки при оформленні на письмі …

Відредагуйте:

«і що ви таке говорите»? - Зніяковіла Оксана: – «Яка вже там з мене співачка»!

Ответы

Ответ дал: karamelka7947
1

Объяснение:

**Відповіді на завдання:**

1. **Розставлені розділові знаки:**

1. Кожен із нас хоча б раз у житті відвідував театр.

2. Чи знаєте ви, як він виник і яку роль відігравав у житті людей різних країн та епох?

3. У стародавні часи мисливець, чатуючи в лісовій гущині на здобич, одягав на себе шкуру тварини, копіював її рухи й імітував звуки, які вона видавала, щоб наблизитися до неї.

4. У цьому копіюванні можна побачити перші паростки майбутніх театральних вистав – відтворення життя в певному образі й діях, подібних до реальних.

5. Театр став таким, яким ми його знаємо, зовсім недавно.

6. Він пройшов довгий і складний шлях розвитку. Століттями накопичувався досвід акторської майстерності, удосконалювалася театральна техніка, утворювалися нові види театрального мистецтва.

7. Театрові неодноразово пророкували загибель, проте він щоразу вистоював, витримуючи конкуренцію з кінематографом, телебаченням і навіть із комп’ютером.

8. Це мистецтво, долаючи кордони й мовні бар’єри, являє світові нові відкриття, дарує глядачам насолоду та справжнє свято.

2. **Підкреслені граматичні основи:**

3. У стародавні часи мисливець чатуючи в лісовій гущині на здобич **одягав** на себе шкуру тварини, копіював її рухи й імітував звуки, які вона видавала, щоб наблизитися до неї.

5. Театр став таким, яким ми його знаємо, **зовсім недавно**.

3. **Речення з різними типами зв’язку:**

- Речення з простим зв’язком: **Кожен із нас хоча б раз у житті відвідував театр.**

- Речення з складносурядним зв’язком: **Театр став таким, яким ми його знаємо, зовсім недавно.**

- Речення з складнопідрядним зв’язком: **У стародавні часи мисливець чатуючи в лісовій гущині на здобич одягав на себе шкуру твар

Вас заинтересует