Ответы
Ответ дал:
1
Ответ:
по логиці 84:21= 4 (грн/пл) - вартість за 1 плакат
4*38= 152 (грн) - вартість 38 плакатів
Пояснення: У нас є кількість та ціна. Ми ділимо ціну на кількість щоб дізнатися ціну за 1 плакат. В другій дії ціну за 1 плакат множимо на кількість яка потрібна. Тобто один плакат коштує 4, а 38 плакатів - 4*38
DenisUkranianlol:
меньше ответов , но ещё и объяснить
вы очень помогаете когда пишите не только ответы,так хоть на уроке можно ответить
старайся вивчити в майбутньому рівняння
це важливіше за все
рівняння думаю що ще якось розуміла колись ,але зараз вже не впевнена,тому дякую за совет,напевно скористаюся їм
дякую вам за розʼяснення та відповідь,доброї ночі
та в першу чергу тихої
привіт, потрібна допомога?
привіт,не бачила вибач
вроді не треба
Ответ дал:
0
Ответ:
152 грн
Пошаговое объяснение:
84:21=4грн -- цена одного плаката
38*4=152грн--стоимость 38 плакатов
Вас заинтересует
1 год назад
1 год назад
1 год назад
1 год назад
8 лет назад
8 лет назад