• Предмет: География
  • Автор: mholumbiovska
  • Вопрос задан 1 месяц назад

Віртуальна подорож пампою

Ответы

Ответ дал: angelinadanchyk2011
0

Ответ:

Доброго дня вам! Сідайте! Посміхніться один одному й подумки побажайте успіхів на уроці. Будьте уважні, активні, дивіться, слухайте, аналізуйте. Робіть висновки і урок принесе вам задоволення і скриньку нових знань. І не забуваємо про оцінки, які сьогодні будуть наноситись на рейтингову карту..В кінці уроку ми з вами підведемо підсумок і зароблені оцінки виставимо в щоденники.На Урок для вчителя

Віртуальна подорож Америкою

Бібліотека Географія Розробки уроків

Про матеріал

. Тип уроку: засвоєння нових знань із застосуванням інтерактивних технологій з комп’ютерною підтримкою. Мета:формувати знання про економічний, культурний розвиток держав Америки; розвивати навички творчої самостійної діяльності учнів, їх комунікативне вміння; виховувати самостійне мислення, творчість в роботі на уроці та дома

Перегляд файлу

Тема: Віртуальна подорож Америкою.

Мета: - формувати знання про економічний, культурний розвиток держав Америки;

розвивати навички творчої самостійної діяльності учнів, їх комунікативне вміння;

виховувати самостійне мислення, творчість в роботі на уроці та дома.

Тип уроку: засвоєння нових знань із застосуванням інтерактивних технологій з комп’ютерною підтримкою.

Хід уроку.

І.Організаційний момент.. психологічне налаштування на роботу.(2 хв)

Доброго дня вам! Сідайте! Посміхніться один одному й подумки побажайте успіхів на уроці. Будьте уважні, активні, дивіться, слухайте, аналізуйте. Робіть висновки і урок принесе вам задоволення і скриньку нових знань. І не забуваємо про оцінки, які сьогодні будуть наноситись на рейтингову карту..В кінці уроку ми з вами підведемо підсумок і зароблені оцінки виставимо в щоденники.

ІІ.Мотивація. (3 хв)

Сьогодні ми з вами починаємо вивчення нового регіону. Нової частини світу. Сьогодні ми познайомимось з Новим Світом, а краще сказати, що узагальнимо знання отримані ще в 6, 7 класах, а також при вивченні загальної характеристики країн в 10 класі.

Прийом «Дивуй»….. Це частина світу, де розмовляють французькою, іспанською та англійською мовами; частина світу на якій знаходяться найвідоміші водоспади: Анхель та Ніагарський; частина світу, де найулюбленіший вид спорту – бейсбол та серфінг; де ростуть авокадо, ананаси і папайя.

Погляньте уважно на малюнки і дайте відповідь на одне питання: що це або хто це? ….

А хто здогадався про яку частину світу іде мова? (Америка)

Це невизнані символи Америки.

Отже, тема сьогоднішнього уроку . Загальна характеристика країн Америки. Америка поділяється на два регіони: Англо-Америку і Латинську Америку.

А давайте згадаємо, чому Америку назвали Америкою?

( відповідь учнів)

ІІІ . Вивчення нового матеріалу

Прийом «Картографічний практикум»

Робота з картами атласу( політична карта світу ст. 2) опрацьовуємо і робимо висновок

1)до складу входять 2 материки;

2)омивається водами трьох океанів;

3) 22 материкові країни;

4) країни з різним рівнем розвитку…

Для того, щоб краще познайомитися з країнами Америки ми з вами здійснимо подорож , незвичайну…віртуальну..

Отже, перевіримо ваше домашне завдання. Ви повинні були створити слайд-фільм

« Віртуальна подорож країною… ( 10 хв)

Усі виконали домашнє завдання? Зараз перевіримо.

Молодці. Попрацювали добре. І я в рейтингову таблицю вже почала виставляти ваші чесно зароблені бали.

Продовжуємо роботу з політичною картою світу. Увага! Питання. ( відповідь біля карти) ( 5хв)

Назвіть найбільші за площею країни Південної Америки? ( Бразилія, Аргентина)

Назвіть найбільші країни за площею Північної Америки? ( Канада, США)

Які країни не мають виходу до морів і океанів? (Болівія, Парагвай)

Якій державі належить найбільший острів Америки? ( Данія)

Назвіть країни Карибського басейну. ( Куба, Гаїті, Ямайка)

Який рівень розвитку країн Америки? ( «країни Великої вісімки –Канада, США; нові індустріальні країни , країни середніх можливостей, країна – експортер нафти)

Тепер давайте закриємо атласи і виконаємо ще одне завдання. У вас на партах є картки, де зображено контур країни, визначте країну і столицю. (2хв)

За економічними картами визначте: країни, які займаються вирощенням бавовнику, цукрової тростини, країни, де добре розвинуто автомобілебудування, нафтохімічна, легка промисловість

Прийом « Географічна лабораторія»

За допомогою карт атласу створіть «візитну картку» країни:

Тип країни.

Державний устрій.

Столиця

Площа

Релігія

Мексика, Аргентина, Венесуела, Канада, Колумбія, Гвіана, Куба

Вас заинтересует