Подумайте разом, чи дійсно все, що вміли наші пращури, чим вони займалися відійшло у минуле і немає тому вороття? Накресліть схему традиційних занять населення і відмідьте: які з них відійшли в минуле, а які характерні і для сьогоднішнього села?

Пожалуйста помогите зделать українознавство

Ответы

Ответ дал: makargomola
0

Ответ:

дзиньь дзилинььь

Объяснение:

Ответ дал: pavlok159
1

Відповідь:

Ми не знаємо точність всіх діяльностей наших пращурів, оскільки багато знань і передавалося усно і може бути забутим з плином часу. Проте, ми можемо розглянути загальні напрями традиційних занять населення.

Основні традиційні заняття, які були поширені серед наших пращурів і можуть залишатися характерними і для сьогоднішнього села включають:

1. Сільське господарство: вирощування різноманітних культур, таких як овочі, злакові та фруктові дерева.

2. Тваринництво: утримання тварин для отримання молока, м'яса та інших продуктів.

3. Риболовля: полювання на рибу у річках, озерах або морях.

4. Ремесла: виготовлення різних предметів, таких як гончарні вироби, вишивка, кравецтво тощо.

5. Переробка продуктів: виготовлення молока, сиру, меду, виробництво масла та інших продуктів.

6. Будівництво: спорудження житла, хлівів та інших будівель з місцевих матеріалів.

Деякі традиційні заняття, які відійшли у минуле:

1. Мисливство: полювання на диких тварин для отримання м'яса та інших ресурсів. Закони та міжнародні конвенції суттєво обмежили полювання сучасних суспільств.

2. Пастушество: спеціалізоване утримання великої ради худоби. З розвитком промислового сільського господарства, ця діяльність стала менш поширеною.

3. В'язання мереж та човновиробництво: раніше використовувалися для риболовлі, але з появою сучасних матеріалів та технологій, це стало менш популярним.

4. Ручне меліорування: виконувалось для поліпшення якості ґрунту та керування стоком води. Замінено механізованими методами.

Слід зауважити, що це загальна схема, і конкретні заняття можуть різнитися залежно від конкретного села та його історичного контексту.

Пояснення:

Думаю найкраща відповідь

Вас заинтересует