• Предмет: История
  • Автор: apelsinovisok
  • Вопрос задан 2 месяца назад

3. Проанализируйте особенности и сходства реформ 1822 и 1824 годов и сделайте выводы о последствиях этих реформ. Реформа 1822 года 1. 2 Вывод: 1. 2. Сходств a 1. 2. Реформа 1824 года
дам 40 баллов !!!!!​

Приложения:

ediksubrukov: спс

Ответы

Ответ дал: matveevad629
4

Відповідь:

У 1822-1824 роки царська Росія поставила собі за мету остаточно приєднати до імперії Казахстан.

Якщо до 1822 року Казахстан лише формально залежало від Росії, а частина його територій взагалі підкорялася іншим країнам, то після указу царя «про сибірські киргизи» у двадцятому році, почалося поступове використання росіян на землі Казахстану. Росія вирішила підкорятися собі казахів, керуючи ними зсередини.

Так у ході низки реформ ключові посади під управлінням були підконтрольних російському цареві, що закріпостило казахів у тому політичних свободах.

Колонізуючи Казахстан, цар обклав податками всі види діяльності казахів. На територію Казахстану було запроваджено багато російських військових, козаків. Вони організували розташування всередині країни та біля її кордонів.

Все це вело до неминучої загибелі ханства і повного підпорядкування Росії.

Якщо 1822-1824 років реформи стали початком колонізації Казахстану, то реформи 1867-1868 років стали її повним завершенням. У роки Росія повністю підпорядкувала собі казахів. Це було зроблено з метою фінансового збагачення імперії за рахунок казахських земель.

В результаті Казахстан був поділений на три губернаторства, які складалися із шести областей. Вся система, що склалася, виглядала як окупаційно-загарбницька, роль султанів була зведена до нуля. Вони продовжували існувати, але зовсім не впливали ні на що.

У всіх сферах головним чином брав участь російський царизм, він займав чільну роль, не залишаючи сутанату жодного шансу на управління.Пояснення:


matveevad629: В результате Казахстан был разделен на три губернаторства, состоявших из шести областей. Сложившаяся система выглядела как оккупационно-захватническая, роль султанов была сведена к нулю. Они продолжали существовать, но отнюдь не влияли ни на что.
Во всех сферах главным образом участвовал русский царизм, он занимал главенствующую роль, не оставляя сутанату никакого шанса на управление.
matveevad629: надеюсь помогла
pups15184: Это правильно?
matveevad629: нажеюсь да
ediksubrukov: спс
skarlupzalip: ,модно на руском?
matveevad629: наверно модно
skarlupzalip: т9
skarlupzalip: хотел написать можно на русском
trifonovartemij42: вывод какой
Вас заинтересует