• Предмет: Математика
  • Автор: kbsjdkcejdkfv
  • Вопрос задан 1 год назад

Купили 6 кг цукерок і 8 кг печива, заплативши за всю покупку 144 грн. Скільки коштуе 1 кг печива, якщо 1 кг цукерок коштує 12 грн?поможіть

Ответы

Ответ дал: kittoki
1

Ответ:

1) 12* 6 = 72 (грн) - витратили грошей на цукерки

2) 144-72 = 72 (грн) - витратили на 8 кг печива

3) 72 : 8 = 9 (грн) - коштує 1 кг печива

Вас заинтересует