Купили 6 кг цукерок і 8 кг печива, заплативши за всю покупку 144 грн. Скільки коштуе 1 кг печива, якщо 1 кг цукерок коштує 12 грн?поможіть
Ответы
Ответ дал:
1
Ответ:
1) 12* 6 = 72 (грн) - витратили грошей на цукерки
2) 144-72 = 72 (грн) - витратили на 8 кг печива
3) 72 : 8 = 9 (грн) - коштує 1 кг печива
Вас заинтересует
1 год назад
1 год назад
2 года назад
2 года назад
8 лет назад