Напишіть твір-мініатюру на тему: Чарівний світ дитинства, змальований у поезіях Лесі Українки.
пж срочно!!!!​

Ответы

Ответ дал: nastjashapovalova576
6

Ответ:

Я була малою горда, —

Щоб не плакать, я сміялась.

Леся Українка

Кожен поет чи письменник вкладає у свій твір часточку власної душі, висловлює власні почуття і переживання, своє бачення світу. Відома українська поетеса Леся Українка вже з дитячих років дуже тонко відчувала добро і зло, правду і кривду. Хоча її власне дитинство можна було б назвати порою безхмарного щастя, якби не важка хвороба. Вона виростала в родині, де дітей оточили любов'ю і повагою з ранніх літ. Їх любили, ставилися до них турботливо, розуміли їх потреби.

У Лесі було двоє братів — Михайло і Микола та три сестри — Ольга, Оксана, Ізидора. Всі діти жили дружно. Батько — юрист П. А. Косач та мати — письменниця Олена Пчілка самі навчали синів і дочок, бо вважали, що тодішня система освіти завдавала дітям більше шкоди, ніж давала користі. В сім'ї любили читати, перекладали літературні твори з інших мов, записували народні пісні та звичаї.

Тому перші ігри Лесі та її братів і сестер також були схожими на літературні твори. Вони часто гралися в Жанну Д'Арк — відважну дівчину, яка стала на чолі французького війська і визволила свою країну від ворога, у Робінзона, який після морської катастрофи влаштував життя на безлюдному острові. Найчастіше ці ігри відбувалися у старому Луцькому замку, адже родина тоді жила на Волині.

Та це зовсім не означає, що дівчинка була відірвана від реального життя. Батьки не боронили своїм дітям спілкуватися з їх однолітками із простих родин. Лесю вражала бідність селян, сільських дітей, з якими дружила. Вони найчастіше були неписьменні. Маленька дівчинка допомагала, як могла: вчила їх грамоти.

Объяснение:

думаю помогла)))

Ответ дал: lizalizzzago
4

Відповідь: на те твір, желаю получить норм оценочку ;)

Пояснення:

У світі поезій Лесі Українки дитинство перетинається з чарівництвом, розкриваючи нам вікна в безмежність уяви та непередбачуваність дитячих почуттів.

Під перо Лесі вражаюче оживають образи дитинства, наче веселий театр. Тут, в її створеному світі, діти стають ліричними героями, а кожна поезія — казковим крилом, яке несе читача в невловимий пташиний політ.

У її віршах дитинство — це чарівна країна, де "грає вітерець в лісі молодому", де "ріка свіжа плескає долоні". Тут кожне слово, наче дзеркало, відбиває світле дитяче обличчя, малює картини дитинства, які запам'ятовуються на все життя.

Чарівні поезії Лесі Українки як часоплав, що веде нас у минуле, в світ дитинства, де кожен вірш — це маленька дивовижна подорож. Її слова, мов закликання, розцвітають в серцях читачів, розкриваючи двері до того часу, коли кожен з нас був маленьким мрійником у світі казок.

Вас заинтересует