Прочитайте. Знайдіть граматичні помилки, відредагуйте речення.

1. Прозора тюль на вікнах придасть кімнаті особливого затишку, а обтягнуті бязем меблі створять враження надзвичайної розкоші. 2. Фіранка з прозорої тюлі вбереже від проникнення бруду та пилі з вулиці. 3. Узорчаста тканина є в продажі. 4. З вікна можна полюбуватися прямим і рівним магістралем. 5. Поява червоної сипі на шкірі та надоїдлива нежить є признаками корі. Хвороба може викликати головну біль, іноді навіть втрату свідомості.

Ответы

Ответ дал: fjeijfskcmsl
1

Ответ:

1. Прозора тюль на вікнах придасть кімнаті особливого затишку, а обтягнуті бязем меблі створять враження надзвичайної розкоші.

Виправлення:

Прозора тюль на вікнах придасть кімнаті особливого затишку, а обтягнуті білим меблі створять враження надзвичайної розкоші.

Пояснення:

У першому реченні помилка в тому, що прикметник "бязем" не відповідає відмінку іменника "меблі". Правильний варіант - "білим".

2. Фіранка з прозорої тюлі вбереже від проникнення бруду та пилі з вулиці.

Виправлення:

Фіранка з прозорої тюлі вбереже від проникнення бруду та пилу з вулиці.

Пояснення:

У другому реченні помилка в тому, що прикметник "пилі" має форму множини, а іменник "бруду" - однини. Правильний варіант - "пилу".

3. Узорчаста тканина є в продажі.

Виправлення:

Узорчаста тканина є в продажу.

Пояснення:

У третьому реченні помилка в тому, що прикметник "в продажі" стоїть у невідмінюваній формі. Правильний варіант - "в продажу".

4. З вікна можна полюбуватися прямим і рівним магістралем.

Виправлення:

З вікна можна милуватися прямим і рівним магістралем.

Пояснення:

У четвертому реченні помилка в тому, що дієслово "любуватися" має форму наказового способу, а в реченні воно стоїть у неозначеній формі. Правильний варіант - "милуватися".

5. Поява червоної сипі на шкірі та надоїдлива нежить є признаками корі. Хвороба може викликати головний біль, іноді навіть втрату свідомості.

Виправлення:

Поява червоної сипи на шкірі та надоїдливий нежить є ознаками корі. Хвороба може викликати головний біль, іноді навіть втрату свідомості.

Пояснення:

У п'ятому реченні помилка в тому, що прикметник "надоїдлива" не відповідає відмінку іменника "нежить". Правильний варіант - "надоїдливий". Також у реченні є повтор слова "признаками". Правильний варіант - "ознаками".

Бажаю вам удачі


ctmfhgcxbq: дякую велике!!!
Вас заинтересует