• Предмет: История
  • Автор: kyrkoartem
  • Вопрос задан 2 месяца назад

Задание 2. Государство Караханидов было средневековым исламским государством, существовавшим в VII-XII веках на территории современного узбекистана и таджикистана. Оно имело свою собственную систему землевладения. Опишите формы земельной собственности в Караханидском государстве? (26) Икта:​

Ответы

Ответ дал: lukashyman1
1

Ответ:

Государство Караханидов в VII-XII веках було частиною ісламського світу, і його система земельного володіння базувалася на принципах ісламського права (шаріату). Основні форми земельної собственності в Караханидському государстві включали:

1. **Іджара (Оренда):** Земельні ділянки можна було орендувати на певний термін за плату. Селяни, які орендували землю, зобов'язані були сплачувати власникові або державі певний відсоток врожаю або фіксовану орендну плату.

2. **Харадж (Податок):** Харадж — це форма податку, що сплачується земельними власниками або орендарями. Вона може бути визначена в розмірі певної частки врожаю або доходу від землі. Цей вид податку використовувався для фінансування державних потреб.

3. **Вакф (Благодійні володіння):** Деякі земельні ділянки були віддані вакфу — благодійній власності на користь релігійних або громадських інституцій, таких як мечеті, медресе, або громадські благодійні установи. Ці землі використовувалися для забезпечення доходу на потреби благодійницьких організацій.

4. **Мулькія (Приватна власність):** Деякі земельні ділянки можливо були знаходитися в приватній власності. Власники мали право володіти, обробляти та передавати ці землі в спадок.

Важливо відзначити, що властивості ісламської системи землеволодіння полягали в уважному врахуванні принципів релігії та соціальних аспектів, таких як справедливий розподіл ресурсів та благодійність.

Объяснение:

Думаю що допоміг


omirbayakhmetali: можно на русском
Вас заинтересует