ПЕРЕВІРТЕ СЕБЕ (УЗАГАЛЬНЕННЯ) До теми «Архітектура»
1. Доповніть розповідь словами з матеріалу для довідок.
Ми прагнемо, щоб наш дім був красивим і зручним. Мистецтво про- ектування і зведення будівель називають Її основні закони було визначено давньоримським архітектором Вітрувієм. Це Композиція архітектурних творів буває двох видів композиції усі елементи розміщені однаково відносно композиційного центру. В ... композиції поєднано різні контрастні форми й об'єми. З давніх-давен люди намагалися зробити привабливим не лише зовнішній вигляд будівлі, тобто її ... , а й прикрасити приміщення всередині, оформлюючи .. Якщо ви захочете намалювати свій будинок (як він виглядає ззовні або всередині), ви маєте згадати правила перспективи. Починати побудову простору необхідно з визначення лінії Не забувайте, що паралельні лінії в архітектурному малюнку мають певну особливість - вони сходяться в однiй ..... Вона називається ... ... . Кількість ... ... зале- жить від кута зору. " та ... . У


Для довідок: лінійна, симетрична, асиметрична, інтер'єр, екстер'єр, точка сходження, горизонт, архітектура, користь, міцність, краса, точка.​

Ответы

Ответ дал: sofiaskripka54
2

Ответ:

Ми прагнемо, щоб наш дім був красивим і зручним. Мистецтво проектування і зведення будівель називають **архітектурою**. Її основні закони було визначено давньоримським архітектором **Вітрувієм**. Це включає композицію архітектурних творів, яка може бути **лінійною**, де всі елементи розміщені однаково відносно композиційного центру, або **симетричною** і **асиметричною**, де поєднано різні контрастні форми й об'єми.

З давніх-давен люди намагалися зробити привабливим не лише зовнішній вигляд будівлі, тобто її **екстер'єр**, а й прикрасити приміщення всередині, оформлюючи **інтер'єр**. Якщо ви захочете намалювати свій будинок (як він виглядає ззовні або всередині), ви маєте згадати правила перспективи. Починати побудову простору необхідно з визначення лінії **горизонту**.

Не забувайте, що паралельні лінії в архітектурному малюнку мають певну особливість - вони сходяться в одній **точці сходження**, яку називають **точкою зникнення**. Кількість точок зникнення залежить від кута зору та планування.


Anonim21300: Спасибо)
Вас заинтересует