• Предмет: Физика
  • Автор: Verble214
  • Вопрос задан 2 месяца назад

помогите с кркой по физике

Приложения:

Ответы

Ответ дал: homostaras090
1

Объяснение:

1.Перший телескоп був створений голландськими приладобудівниками Хансом Ліппершеймом та Захарієм Янсеном приблизно у 1608 році.

2.Існує 12 зодіакальних сузір'їв. Вони це різні сузір'я, через які проходить Сонце протягом року.

3.Фази місяця включають:

Новий місяць: Місяць не видно на небі.

Перша чверть: Половина видимого диска освітлена.

Повний місяць: Весь видимий диск освітлений.

Остання чверть: Ще одна половина видимого диска освітлена.

Молодий місяць: Місяць не повністю видно через те, що освітлена його половина звернута в інший бік.

4.Північний полюс Землі знаходиться на північному полюсі вихідної лінії вращення, в районі Арктики. Географічні координати північного полюса близько 90 градусів північної широти.

5.Планети Сонячної системи розташовані відносно Сонця за або проти його обертання. Вони рухаються по еліптичних орбітах. Земля рухається по своїй орбіті навколо Сонця, інші планети також мають свої власні орбіти.

Модель Сонячної системи включає:

Внутрішні планети (від Сонця):

Меркурій

Венера

Земля

Марс

Пояс астероїдів:

Знаходиться між орбітами Марса та Юпітера.

Зовнішні планети (від Сонця):

Юпітер

Сатурн

Уран

Нептун

6.Орбітальна швидкість Землі є найбільшою під час періоду, відомого як афелій. Афелій відбувається, коли Земля знаходиться на найвіддаленішій точці своєї орбіти від Сонця. Це приблизно 4 січня, і в цей час Земля рухається найшвидше по своїй орбіті.

7.Так, під час протистояння Марса, коли Марс знаходиться найближче до Землі на своєму орбітальному шляху, теоретично можна було б побачити Землю з поверхні Марса. Протистояння відбувається, коли Сонце, Земля і Марс лінійно вирівнюються, і Марс опиняється на протилежному боці від Сонця відносно Землі.

Проте, через атмосферні умови Марса та відсутність значущого атмосферного тиску, видимість з поверхні Марса великою ймовірністю була б обмеженою. Атмосфера Марса тонка і складається головним чином з вуглекислого газу, тому видимість подібна до туману, що може обмежувати видимість небесних об'єктів.

8.Другий закон Кеплера (Закон рівномірних площ): Лінія, яка сполучає планету і Сонце, за равної часу обходить рівні площі в еліптичній орбіті, що вказує на те, що планета найшвидше рухається, коли знаходиться ближче до Сонця, і найповільніше – далі від Сонця.

9.Екваторіальні координати зорі Лебідь (Cygnus) на небесній сфері зазвичай виражаються у двох параметрах:

Пряме піднесення (Right Ascension, RA): Це екваторіальна аналогія довготи. Вимірюється в годинах, хвилинах та секундах.

Нахил (Declination, Dec): Це екваторіальна аналогія широти. Вимірюється в градусах, хвилинах та секундах північної (+) або південної (-) напрямку від екватора.

11.Сидеричний місяць - це період часу, за який Місяць повертається до того ж самого положення на небесній сфері щодо фіксованого зоряного фону. Тривалість сидеричного місяця становить приблизно 27,32 дні, що є часом, необхідним для завершення повного обертання Місяця навколо Землі.

Цей період відрізняється від синодичного місяця, який є періодом між двома послідовними новими місяцями або повними місяцями. Синодичний місяць триває близько 29,53 дні, і він є більш відомим, оскільки визначає фази місяця, такі як новий місяць, перша чверть, повний місяць і остання чверть.

1.а

2.б

3.б

4.Планети-гіганти включають чотири великі планети у Сонячній системі. Ось їхні назви та деякі характеристики:

Юпітер:

Діаметр: Понад 142 тисячі кілометрів.

Маса: Приблизно 318 разів маса Землі.

Атмосфера: Має обширну атмосферу з хмарними смугами.

Сатурн:

Діаметр: Понад 120 тисяч кілометрів.

Маса: Приблизно 95 разів маса Землі.

Кільця: Відомий своїми видимими кільцями.

Уран:

Діаметр: Приблизно 51 тисяча кілометрів.

Маса: Приблизно 14 разів маса Землі.

Орбітальний нахил: Має нахиленими полюсами.

Нептун:

Діаметр: Приблизно 49 тисяч кілометрів.

Маса: Приблизно 17 разів маса Землі.

Атмосфера: Має сильні вітри та хмарні утворення.

5.б

6.Комета - це небесне тіло в Сонячній системі, яке складається головним чином з крижаних частинок, каміння, пилу та газів. Коли комета знаходиться близько до Сонця, теплота і світло викликають викиди газів і утворення ярких великих хвостів, які завжди вказують віддалення від Сонця.

7.Терміни "метеор" і "метеорит" вказують на різні стадії життєвого циклу міжзоряних тіл, що потрапляють в атмосферу Землі:

Метеороїд: Це невелике тіло в космосі, яке може бути залишком від розпаду комети або астероїда.

Метеор: Коли метеороїд потрапляє в атмосферу Землі і взаємодіє з нею, він нагрівається від тертя та стиску, виділяючи світло і залишаючись видимим на небі. Цей явище називається метеором або "зорепадом".

Метеорит: Якщо частина метеороїда, яка не згоріла в атмосфері, досягає поверхні Землі, вона стає метеоритом. Метеорит - це залишок метеороїда, який вижив після пройдення атмосфери та потрапив на Землю.

8.Хвіст комети завжди вказує віддалення від Сонця. Це відбувається через вплив сонячного вітру та сонячного тиску на викиди газів та пилу з ядра комети. Таким чином, хвіст завжди направлений в протилежний бік від Сонця.

Вас заинтересует