СРОЧНО!
Невеличка розповідь про багатоклітну тварину

Ответы

Ответ дал: honcharmaria0308
0
Багатоклітинні тварини є найбільшою і найскладнішою групою живих організмів. За особливостями організації розрізняють первинні багатоклітинні та справжні багатоклітинні.

До первинних багатоклітинних належать тваринні істоти, в яких немає симетрії, тканин та органів (тип Пластинчасті та тип Губки).

Справжні багатоклітинні характеризуються наявністю симетрії, появою справжніх тканин, органів і систем органів. У справжніх багатоклітинних тварин з'являються травна, нервова, статева системи, органи чуття. Більшість істот цієї групи вже має видільну систему, а вищі тварини — ще й кровоносну та дихальну системи. У процесі ембріогенезу в справжніх багатоклітинних утворюються зародкові листки, з яких розвиваються тканини та органи дорослих тварин.

До справжніх багатоклітинних належать:
розділ Радіальні (тип Реброплави, тип Жалкі або Кнідарії);
розділ Білатеральні: група Первиннороті (тип Плоскі черви, тип Молюски, тип Кільчасті черви); група Вториннороті (тип Голкошкірі, тип Хордові).
Багатоклітинні тварини — це організми, в яких тіло побудоване з великої кількості клітин, що спеціалізуються на здійсненні певних функцій і різняться будовою.
Випиши найголовніше
Вас заинтересует
1 месяц назад