Ответы
Ответ дал:
1
Ответ:
90 грн
Пошаговое объяснение:
180:6=30грн
Отже, за 1 кг яблук 30 грн, тому 30×3=90грн сума за 3 кг яблук
Ответ дал:
0
Ответ:
За 6 кг яблук заплатять 90 грн
Пошаговое объяснение:
180*3/6=180/2=90грн
Вас заинтересует
11 месяцев назад
11 месяцев назад
1 год назад
1 год назад
2 года назад
2 года назад
7 лет назад