• Предмет: Математика
  • Автор: margaritadshere
  • Вопрос задан 1 год назад

За 6 кг яблук заплатили 180 грн скільки гривень заплатять за 3 кг яблук

Ответы

Ответ дал: nyasshkaaa
1

Ответ:

90 грн

Пошаговое объяснение:

180:6=30грн

Отже, за 1 кг яблук 30 грн, тому 30×3=90грн сума за 3 кг яблук

Ответ дал: mostwonderkid
0

Ответ:

За 6 кг яблук заплатять 90 грн

Пошаговое объяснение:

180*3/6=180/2=90грн

Вас заинтересует