• Предмет: История
  • Автор: irunamatvijcuk
  • Вопрос задан 1 месяц назад

Позначте в переліку твердження, які правильно висвітлюють історію Англії в XVI-XVII ст.
*
3 бали
Обгороджування та криваве законодавство сприяли розвиткові мануфактурного виробництва
У підсумку "Славної революції" в Англії було встановлено республіку
Єлизавета І провадила політику протекціонізму та заохочувала створення мануфактур
На чолі опозиції став Вільгельм І Оранський "Мовчазний"
Актом про суперматію 1534 р. заборонялася Реформація і англійканська церква поверталася в підпорядкування Папі Римському
Однією із причин Англійської революції було прагнення Карла І Стюарта правити одноосібно
Після завершення воєн було прийнято Нантський едикт, що гарантував права гугенотів

Ответы

Ответ дал: sonechkalibya
1

Ответ:

1. **Обгороджування та криваве законодавство сприяли розвиткові мануфактурного виробництва** - Так, це вірне твердження, оскільки обгородження вплинуло на становлення капіталістичних відносин і розвиток мануфактур.

2. **У підсумку "Славної революції" в Англії було встановлено республіку** - Ні, "Славна революція" завершилася 1688 року, але вона не встановила республіку. На престолі з'явилися Вільгельм III та Марія II.

3. **Єлизавета І провадила політику протекціонізму та заохочувала створення мануфактур** - Так, Єлизавета І дійсно підтримувала промисловий розвиток, і її правління відзначалося заохоченням мануфактур.

4. **На чолі опозиції став Вільгельм І Оранський "Мовчазний"** - Так, Вільгельм III був також відомий як "Мовчазний" та став королем після Славної революції.

5. **Актом про суперматію 1534 р. заборонялася Реформація і англійканська церква поверталася в підпорядкування Папі Римському** - Ні, Акт про суперматію в 1534 році був прийнятий Генріхом VIII, і він встановлював незалежність англійської церкви від папи.

6. **Однією із причин Англійської революції було прагнення Карла І Стюарта правити одноосібно** - Так, це вірна причина, яка призвела до конфлікту і, в кінці кінців, до Англійської революції.

7. **Після завершення воєн було прийнято Нантський едикт, що гарантував права гугенотів** - Ні, Нантський едикт був прийнятий во Франції в 1598 році, а не після англійських воєн.

Вас заинтересует