Ответы
Ответ дал:
0
Ответ:
я себе уявляю успішним стоматологом. Для початку потрібно добре закінчити школу, потім університет і ось я стоматолог. Але на жаль все не просто так ще мені знадобиться багато досвіду та праці,щоб здійснити мрію
Вас заинтересует
1 год назад
2 года назад
2 года назад
3 года назад
3 года назад
9 лет назад
9 лет назад