• Предмет: Биология
  • Автор: melnykmariia2010
  • Вопрос задан 4 дня назад

"Що робити при зупинці серця?"
Треба написати 10 і більше речень, але копіювати з сайтів не можна. Писати своїми словами

Ответы

Ответ дал: svitlanagirl47
2

Ответ:

Зупинка серця є надзвичайно небезпечним та потенційно життєво небезпечним станом. В такій ситуації кожна секунда має велике значення, тому дуже важливо вжити негайні заходи для відновлення серцевої діяльності.

1. Викликати медичну допомогу: Негайно викликайте швидку допомогу або надрядну медичну службу.

2. Виконати серцево-легеневу реанімацію (СЛР): Почніть надавати СЛР - виконуйте за місцем (що дозволяє щільна тверда поверхня) стукання по грудній клітці згориу донизу (чоловіки - з двох руках з натягом, жінки - з однієї)

3. Використання AED: Якщо є доступ до автоматизованого зовнішнього дефібрилятора (AED), негайно використовуйте його

4. Продовжуйте надавати невідкладну медичну допомогу: Якщо ви не маєте доступу до AED або не знаєте, як його використовувати, продовжуйте надавати СЛР, доки не прибудуть медичні працівники або не буде встановлене медичне обладнання.

Важливо пам'ятати, що при зупинці серця кожна хвилина має велике значення. Швидка реакція і надання першої допомоги можуть значно підвищити шанси на виживання.

Ответ дал: ukrainkavafelka
2

Ответ:

Коли ви стикаєтеся з ситуацією зупинки серця, перш за все, важливо залишатися спокійним і викликати екстренну медичну допомогу, за номер 103(маю впевненість, що багато кому відомий цей номер). Друге, що треба зробити, при наданні першої допомоги, вам потрібно негайно почати надавати штучне дихання та СЛР, ця абревіатура означає серцево-легеневу реанімацію . Для того, щоб провести потерпілому СЛР потрібно розмістити його на твердій поверхні, підняти йому голову, розчистити дихальні шляхи і почати натискати на грудну клітку у такт реанімаційних дій.Також, що є важливим, треба враховувати пропорції тиску на грудну клітку та кількість подихів для максимально ефективної наданої допомоги. Третє, або додаткове, це звичайно за наявності, якщо є доступ до дефібрилятора, використання його може значно підвищити шанси на відновлення ритму серця. Пам'ятайте, що невідкладна медична допомога є найважливішою у таких ситуаціях, тож чим швидше викличете лікарів, тим краще. А ще, не зупиняйте надання допомоги до прибуття медичного персоналу і продовжуйте проводити реанімаційні заходи. Також, намагайтеся зберегти спокій і дотримуватися інструкцій, що надаються оператором екстренного виклику, це допоможе вам і постраждалому(ще раз повторюю, якщо є така можливість та в залежності від ситуації).

Объяснение:

Вас заинтересует