• Предмет: История
  • Автор: stasyaanastasya0312
  • Вопрос задан 1 месяц назад

Будь-ласочка!!! Хоча б 3-4!!!!

Приложения:

Ответы

Ответ дал: aktor3500
1

Зайве поняття у логічних ланцюжках:

У ланцюжку А, зайвим поняттям є Ліга Націй. ООН організація, Дмитро Мануïльський – дипломат від УРСР в ООН, Сан-Франциско – місце де підписали статут ООН.

У ланцюжку Б, зайвим поняттям є космополітизм. Це поняття не входить в послідовність і зміст попередніх термінів.

У ланцюжку В, зайвим поняттям є Люблiнська угода. Тому що Люблiнська угода це угота про території, а все інше то проти УПА.

У ланцюжку Г, зайвим поняттям є  Сергієм Лебедев. Всі поети а він винахідник.

Пригадайте, хто і в який спосіб використовував українське питання» у пiслявоєнний період.

Після Другої світової війни українське питання виявилося на перетині інтересів різних політичних, державних та громадських структур, що активно використовували його з різних поглядів.

Радянський Союз, в особі Сталіна та радянського керівництва, застосовував різноманітні методи, включаючи репресії та пропаганду, для підтримки влади та контролю над Україною.

Західні держави використовували українське питання для підтримки української діаспори та створення медійних платформ для поширення інформації про становище в Україні під радянською владою.

Правозахисні та громадські організації, а також групи українських націоналістів, використовували українське питання для боротьби за права та незалежність України в межах Радянського Союзу.

Міжнародні організації, такі як ООН, висвітлювали українську проблематику для підтримки прав людини та національних меншин.

Ці структури використовували українське питання для власних політичних стратегій: від забезпечення влади та контролю до підтримки прав людини та національних амбіцій, утворюючи складний ландшафт післявоєнного періоду.

Участь УРСР у міжнародних організаціях:

Назви організацій: ООН (Організація Об'єднаних Націй), Ліга Націй, Комінтерн (Комуністичний Інтернаціонал).

Напрямки діяльності: співпраця у сфері політики, економіки, соціальних питань, дипломатії, урегулювання міжнародних конфліктів, миротворча діяльність тощо.

Результати діяльності: участь у прийнятті міжнародних угод, утворення спільних політичних блоків, вирішення міжнародних проблем, зближення позицій з іншими країнами тощо.

Методи побудови "щасливого" радянського суспільства в повоєнні роки включали:

Стимулювання на самовіддану працю: пропаганда трудового ентузіазму, винагородження трудящихся, проведення масових кампаній з підвищення трудової продуктивності.

Боротьба з "незручними" для радянської системи людьми: політичні репресії, цензура, створення системи денонсації та контролю за населенням, переслідування дисидентів та непокірливих громадян.

Вас заинтересует