Скільки коштує 1 кг цукерок, якщо 9 кг цукерок коштують менше 10 грн., а 10 кг коштують більше, ніж 11 грн.
Ответы
Ответ дал:
0
9x<10
10x>11
11/10<x<10/9
1.10<x<1.11(1)
x = 1.11
ответ 1 рубль 11 коп
Вас заинтересует
2 года назад
8 лет назад
8 лет назад
10 лет назад
10 лет назад
10 лет назад