• Предмет: Математика
  • Автор: Крутячок
  • Вопрос задан 10 лет назад

Скільки коштує 1 кг цукерок, якщо 9 кг цукерок коштують менше 10 грн., а 10 кг коштують більше, ніж 11 грн.

Ответы

Ответ дал: cheer
0

9x<10

10x>11

 

11/10<x<10/9

1.10<x<1.11(1)

x = 1.11

ответ 1 рубль 11 коп

Вас заинтересует