• Предмет: Математика
  • Автор: AnnyCendy
  • Вопрос задан 10 лет назад

магазин продав за першу половину дня 37 ящиків яблук,а за другу-23 таких самих ящики. за другу половину дня продано на 168кг яблук менше,ніж  за першу.скільки кг яблук продано за першу і за другу половини окремо?

Ответы

Ответ дал: тааааня
0

1)37 мінус 23=14(ящ.)

2)168 : 14=12(кг)

3)12 помножити на 37=444(кг)

4)12 помножити на 23=276(кг) 

Вас заинтересует