• Предмет: Математика
  • Автор: Armenui11
  • Вопрос задан 10 лет назад

Помогите пожалуйста!
Купили 3кг цукерок і 4 кгпечива, заплативши за всю покупку 91,6 грн. Скільки коштуе 1 кг печива, якщо 1 кг цукерок коштуе 15,6 грн?

Ответы

Ответ дал: triolana
0
3*15,6=46,8 грн заплатили за 3 кг цукерок
91,6-46,8=44,8 грн заплатили за 4 кг печива
44,8:4=11,2 грн коштує 1 кг печива
=======================
Ответ дал: Armenui11
0
спасибо
Ответ дал: Armenui11
0
Помогите пожалуйста!

Площа прямокутника дорівнюе 13,02 м2, а його ширина - 3,1 м. Знайди периметр прямокутника.
Вас заинтересует