Першого дня автобус їхав зі швидкістю 70км/годя,а другого-82км/год.Знайди середню швидкість руху автобуса за два дні.
Ответы
Ответ дал:
0
70+82=152(км)
152/2=76(км) - середня швидкість руху автобуса за 2 дні
152/2=76(км) - середня швидкість руху автобуса за 2 дні
Вас заинтересует
2 года назад
2 года назад
8 лет назад
10 лет назад
10 лет назад