від пристані А до пристані В, відстань до якої дорівнює 28,8 км, вирушив пліт. Через 0,4 год на зустріч йому від пристані В вийшов катер, власна швидкість якого дорівнює 17,5 км/год, і зустрівся з плотом череч 1,6 год. Знайдіть течію річки.
Ответы
Ответ дал:
0
Нехай швидкість течії х кмгод. Пліт був у дорозі 0,4+1,6=2 год. Катер був у дорозі 1,6 год і пройшов 1,6*17,5=28 км. Маємо рівняння:
2х+28=28,8
2х=28,8-28
2х=0,8
х=0,4
Відповідь: 0,4 кмгод.
2х+28=28,8
2х=28,8-28
2х=0,8
х=0,4
Відповідь: 0,4 кмгод.
Вас заинтересует
2 года назад
2 года назад
8 лет назад
8 лет назад
10 лет назад
10 лет назад
10 лет назад