Ответы
Ответ дал:
0
Робота електричного струму А = U*I*t = I²Rt.
Звіди находимо: R = A / (I²*t) = 162000 /(5²*45*60) = 2,4 Ом
Звіди находимо: R = A / (I²*t) = 162000 /(5²*45*60) = 2,4 Ом
Вас заинтересует
3 года назад
3 года назад
8 лет назад
8 лет назад
11 лет назад
11 лет назад
11 лет назад
11 лет назад