• Предмет: Математика
  • Автор: kosenkokatya
  • Вопрос задан 10 лет назад

Запропонуйте
короткий запис задачі у вигляді таблиці і складіть бесіду до відшукання способу
її розв'язання.


Задача

За
однаковою ціною купили 5 кг яблук і 7 кг слив. За сливи заплатили на 8 грн.
більше, ніж за яблука. Скільки гривень заплатили за яблука і сливи окремо?

 

Ответы

Ответ дал: grubrinat
0

Логика решения задачи:

1кг яблук і 1 кг слив коштують однаково. Слив купили на 2 кілограми більше, ніж яблук (7 - 5 = 2), тобто за 2 кілограми слив заплатили 8 гривень. Тому 1 кілограм слив коштує 4 гривні (8 : 2 = 4). 1 кілограм яблук коштуе також 4 гривні.

За яблука заплатили 5 * 4 = 20 гривень

За сливи заплатили 7 * 4 = 28 гривень.



Вас заинтересует