Ответы
Ответ дал:
4
Yes I do,because school-my sacond home,and I like this. Also in the school I can see me friends.
Ответ дал:
2
I like my school! This very nice place, because we can we can learn a lot here.
Вас заинтересует
3 года назад
3 года назад
8 лет назад
8 лет назад
9 лет назад