• Предмет: Химия
  • Автор: marsyu
  • Вопрос задан 11 лет назад

№76 Яка кілкість атомів знаходиться у залізній деталі масою 7кг?. •Використовуючи поняття кількості речовини можна розв;язувати задачі на порівняння кілкості атомів або молекул в разних наважках речовин.

Ответы

Ответ дал: Oktyan
0

m(Fe)=7кг=7000г

n(Fe)=7000/56=125мол=75287500000000000000000000молекул(20 нулеи)

 

Ответ дал: Летов
0

Кол-во молей вещества: 7/М(Fe)7/56=0,125 кмоль = 125 моль.

В 1 моле 6,02*10^23 атомов, тогда в 125 молях: 125*6,02*10^23=7,525*10^25

Вас заинтересует