• Предмет: Математика
  • Автор: леонард
  • Вопрос задан 10 лет назад

Кіт Матроскін продав 42 л молока по 96 к. за літр і 16 кг сиру по 2 грн. за кілограм. Скільки грошей отримав Матроськін за свій товар?

Ответы

Ответ дал: DimaNov
0

отримав за молоко 42*0,96=40,32 грн

отримав за сир 16*2=32 грн

отримав за товар 40,32+16=56,32 грн

 

Вас заинтересует