• Предмет: Математика
  • Автор: dr1511
  • Вопрос задан 10 лет назад

5кг яблук коштують 40грн.Знайдіть вартість 2кг груш, ціна яких на 4 грн більша,ніж ціна яблук.

Ответы

Ответ дал: frich1
0
1) 40:5=8(грн.)- ціна яблук;
2) 8+4=12(грн.) - ціна груш;
3) 12*2=24(грн.)- вартість 2кг груш.
Ответ дал: DIMON1611
0
1)40:5=8(грн)-стоимость 1-го кг яблок.
2)8+4=12(грн)-стоимость одного кг груш.
3)12х2=24(грн)-стоимость двух кг груш.
Ответ:24 гривны стоят 2 кг груш.
Ответ дал: dr1511
0
Зробити як обернена пропорційна залежність 6клас
Вас заинтересует