мама купила 6 кг цукерок двох видів за ціною 18 грн 15грн.Скільки кілограмів цукерок кожного виду купила мама якщо покупка коштує 96 грн?
Ответы
Ответ дал:
0
18*2=36
96-36=60
60:15=4
вiдповiдь: по 18грн 2 кг, по 15грн 4 кг
96-36=60
60:15=4
вiдповiдь: по 18грн 2 кг, по 15грн 4 кг
Ответ дал:
0
18 на 2 равно 36
96-36 равно 60
60:15 равно 4
96-36 равно 60
60:15 равно 4
Вас заинтересует
2 года назад
2 года назад
8 лет назад
8 лет назад
10 лет назад
10 лет назад
10 лет назад