Ответы
Ответ дал:
0
Рахуємо молекулярну масу MgSO4 = 24+32+16*4 = 120
w(Mg) = 24/120 = 0.2 або 20%
w(S) = 32/120 = 0.267 або 26.7%
w(O) = 16*4/120 = 0.533 або 53.3%
w(Mg) = 24/120 = 0.2 або 20%
w(S) = 32/120 = 0.267 або 26.7%
w(O) = 16*4/120 = 0.533 або 53.3%
Вас заинтересует
2 года назад
2 года назад
7 лет назад
7 лет назад
10 лет назад
10 лет назад
10 лет назад
10 лет назад