Дифракційна гратка має 40 штрихів на 1мм.Четвертий максимум відхилений на 6° від точки центра екрана.Чому дорівнює довжина хвилі світла?
Ответы
Ответ дал:
0
Знаходимо період дифракційної решітки
d=1/N=1/40=0,025 мм
де N - число штрихів припадають на 1 мм
Тепер висловлюємо довжину хвилі
dsinalpha=klambda
lambda= frac{dsinalpha}{k} = frac{0,025*sin 6}{4} = 6,25*10^-4м
Ответ дал:
0
Спасибо )
Ответ дал:
0
Пж
Вас заинтересует
2 года назад
3 года назад
3 года назад
10 лет назад