• Предмет: Алгебра
  • Автор: НастяДашкович
  • Вопрос задан 8 лет назад

Розв‘яжи задачу склавши систему рівнянь
Вісім пакетів борошна і 3 пакети цукру коштують 30 грн а 4 пакети борошна і 5 пакетів цукру - 22грн.Скільки коштує 1 пакет борошна і 1 пакет цукру окремо? Хто відповість дам 50 балів!!!

Ответы

Ответ дал: KnowledgePower
0
Решение ниже на фото: 
Приложения:
Вас заинтересует