• Предмет: Биология
  • Автор: Анастасія2010
  • Вопрос задан 7 лет назад

Чому біосферу не можна вважати окремою оболонкою Землі ?

Ответы

Ответ дал: GDianasee
0


Вчені вважають, що Земля, як планета, виникла близько 4,5 млрд років тому. Вона була безлюдною. Сумно хлюпотіли води мілких річок, мовчали безплідні рівнини і голі скелі. Мертву тишу порушував лише гуркіт вулканів, які вивергали розпечену лаву та хмари розжареного попелу.
Близько 3,5 млрд років тому в мілководних частинах морів з'явилися перші живі істоти — грудочки білка, що живилися, рухалися, розмножувалися. Звідки вони з'явились? Остаточної відповіді немає досі. Може, це робота ультрафіолетового проміння, а можливо, життя було занесене метеоритами та космічним пилом з безмежних просторів Всесвіту?
Ответ дал: GDianasee
0
Минали сотні мільйонів років. Живі організми змінювались і вдосконалювались. Про це свідчать скам'янілі залишки, які можна побачити в краєзнавчих музеях. Спочатку основні види живих організмів жили в морській воді. Тільки близько 450 млн років тому вони почали виходити на суходіл, створивши досьогодні суцільну оболонку життя на Землі — біосферу.
Ответ дал: GDianasee
0
Різноманітність організмів на Землі. Всі організми об'єднують у чотири царства живої природи: рослини (близько 500 тис. видів), тварини (близько 1,5 млн видів), гриби (понад 100 тис. видів), мікроорганізми (мікроскопічні, часто одноклітинні організми).
Живі істоти, що належать до різних царств, тісно взаємозв' з неорганічних, виділяючи кисень. Цей процес називається фотосинтезом.
Ответ дал: borneo1
0

Биосфера - оболочка Земли, заселенная живыми организмами.

Живые организмы обитают в воде, почве, на земле и в воздушном пространстве, которые образуют среду обитания живых организмов. Организмы преобразуют среду обитания и тесно связаны с ней, поэтому биосферу нельзя рассматривать  как отдельную оболочку Земли.

Наибольшая концентрация живых организмов наблюдается на границе гидросферы, литосферы и атмосферы.

Вас заинтересует