• Предмет: Химия
  • Автор: dinaaaa37
  • Вопрос задан 8 лет назад

27. Який об’єм водню можна добути в результаті взаємодії розбавленої сульфатної кислоти з залізом масою 20 г, масова часта домішок в якому складає 4,8%?

Ответы

Ответ дал: Potassium
0
W(Fe) = 95.2% ==> m(Fe) = (20/100)*95.2 = 19.04 г

Fe + H2SO4 = FeSO4 + H2

19.04/56 = x/22.4;

x = (19.04*22.4)/56 = 7.616 л
Вас заинтересует